جک پالت برقی

جک پالت برقی – پالت تراک برقی – لیفتراک برقی

اما جک پالت برقی، همانطور که از اسم این نوع جک پالت پیداست دستگاهی است که در کنار دارا بودن ویژگی های یک جک پالت یک ویژگی با اهمیت دیگر یعنی استفاده از نیروی محرکه و اولیه برق برای استفاده از جک هیدرولیک، حرکت جک پالت و کنترل آن را نیز دارا است. برق این جک پالت از طریق یک باطری قدرتمند و قابل شارژ تامین می شود و کاربر تنها کافی است پشت فرمان بایستد و عمل حمل و یا جا به جایی را به وسیله هدایت آن انجام دهد. جک پالت برقی در دو تنوع اصلی با قابلیت حمل نفر و یا بدون قابلیت حمل نفر تقسیم می شوند. قیمت جک پالت برقی به نسبت دیگر جک پالت ها بالاتر می باشد. اما این قیمت بالاتر در کنار مزیت های این دستگاه اصلاً به نظر نمی آید. سرعت و بازدهی این دستگاه در انبار بسیار بالا بوده و آلودگی زیست محیطی از خود باقی نمی گذارد.

برخی از مزایای خرید جک پالت برقی

جک پالت برقی (نفر بر): ثبات، امنیت، اطمینان، انطباق استانداردها با استانداردهای روز اروپا، پمپ قدرتمند، دارای محافظ ضد انفجار، میکروسوییچ های چشمی، سیستم تعادل و تعلیق ایستا، فرمان گیری آسان، ضد لغزش و تغییر جهت ناگهانی، شارژ آمپر بالا، محافظ تخلیه بیش از حد باتری و… موارد فوق تنها بخشی از مزایای این دستگاه فوق العاده می باشد که باعث می شود قیمت جک پالت برقی دیگر برای خیلی از مشتریان به چشم نیاید.

نکات کلیدی در خرید و فروش جک پالت برقی

شاخک جک پالت برقی

اول از همه توجه کنید که طول شاخک مورد انتخاب شما متناسب با طول پالت هایتان باشد. جک پالت ها به دو دسته شاخک کوتاه و شاخک بلند تقسیم می شوند. از طرفی باید این نکته را بدانید که شاخک بلند برای دور زدن به فضای بیشتری نیاز دارد. بعضی از چنگال ها هم خیلی کوتاه هستند که شاید مناسب کار شما نباشد.

ظرفیت حمل بار جک پالت برقی

قبل از انتخاب حتما باید بدانید حدود وزن بار شما چقدر است و متناسب بار خود لیفتراک دستی خود را انتخاب نمایید.

توانایی بالابری جک پالت برقی

اگر نیاز دارید که بار را تا ارتفاع خاصی بالا ببرید اطمینان حاصل کنید که جک پالت این ارتفاع را برای شما فراهم می کند.
ظرفیت جک پالت هم به این ارتفاع همیشه وابسته است و حداقل ارتفاع آن را حتما چک کنید تا دقیقا با نیاز درخواستی شما یکی باشد.

وزن خود جک پالت برقی

وزن دستگاهی که میخرید میتواند یک عامل مهم در انتخاب آن باشد زیرا وزن لیفتراک دستی میتواند در جابجایی آن موثر باشد.

چرخ جک پالت برقی

برای عملکرد صحیح دستگاه انتخاب صحیح چرخ ، مساله خیلی مهمی است.
چرخ های با کیفیت هم چنین از کفپوش شما نیز محافظت می کنند ، پس در انتخاب آن دقت کنید.

اترك تعليقًا

إملأ الحقول أدناه بالمعلومات المناسبة أو إضغط على إحدى الأيقونات لتسجيل الدخول:

شعار ووردبريس.كوم

أنت تعلق بإستخدام حساب WordPress.com. تسجيل خروج   /  تغيير )

Facebook photo

أنت تعلق بإستخدام حساب Facebook. تسجيل خروج   /  تغيير )

Connecting to %s